створити власну сторінку
перевірити пошту

НКЦПФР оприлюднила перелік акціонерних товариств, що не привели свою діяльність до норм чинного законодавства

На офіційному сайті НКЦПФР (Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку) в розділі «Фондовий ринок», рубриці «Інформація щодо дотримання законодавства акціонерними товариствами» розміщено перелік АТ (акціонерних товариств), що не привели свою діяльність у відповідність до норм чинного законодавства, зокрема, Закону України «Про акціонерні товариства».

«В першу чергу, одним із пріоритетних завдань для нас є здійснення правового регулювання відносин, що виникають на ринку цінних паперів, захист інтересів професійних учасників фондового ринку, зокрема, запобігання зловживанням та порушенням законодавства на фондовому ринку. Так, Комісією на постійній основі ведеться моніторинг АТ, що порушують вимоги нормативно-правових документів та законодавства. Комісія фіксує таких порушників і, наразі, ставить до відома всіх учасників фондового ринку, щоб захистити їх права та інтереси», – повідомив Дмитро Тевелєв, Голова НКЦПФР.

За словами пана Тевелєва, ключовою причиною здійснення відповідних заходів щодо оприлюднення даного переліку порушників, є старт роботи Національного депозитарію України та Розрахункового Центру, зокрема, забезпечення їх безперебійної, якісної та ефективної роботи.

Додамо, що відповідно до вимог пункту 5, розділу XVII «Прикінцеві та перехідні положення» Закону України «Про акціонерні товариства» всі АТ до 30.04.2011 року повинні були привести свою діяльність до зазначеного законодавства. Так, пропонуємо всім охочим ознайомитись зі списком порушників на сайті НКЦПФР.

За матеріалами офіційного сайту НКЦПФР